Blums hoidis üheksanda ehk eelviimase katse järel teist kohta, ta kaotas leedulasele Martynas Samsonasele 8,2 sekundiga. Viimase katsega suutis aga Mitsubishi Lancer EVO IX-iga sõitnud Blums Hyundai i20 Protoga kihutanud leedulasest mööduda. Kaht meest jäi lõpuks lahutama 0,63 sekundit.

Poodiumi kolmandale astmele mahtusid Patrick Enok ja Silver Simm (Ford Fiesta Rally3), kes kaotasid võitjatele 29,8 sekundit. Neljanda koha teenisid Romet Jürgenson - Siim Oja (+40,5), kes samuti Fiesta Rally3-ga võistlesid. Esikuuikusse mahtusid veel lätlane Janis Vorobjovs (+52,5) ja leedulane Rokas Steponavicius (+53,8).

Esikümnesse pääsesid Eesti ralliduodest veel Priit Koik - Kristo Tamm (7. koht), Jaspar Vaher - Rainis Raidma (9. koht) ja Joosep Planken - Taavi Lassmann (10. koht).

Eesti meistrivõistluste hooaeg jätkub 2. - 3. veebruarini toimuva Otepää talveralliga.