Naiste võistlused tehti äärmiselt tugeva tuule tõttu ühe ringi võrra lühemaks ehk võidu sõideti 46,8 kilomeetril. Esikoha teenis C5 naiste konkurentsis uusmeremaalane Nicole Murray (1:25.35), edestades grupifinišis Argentina pararatturit Mariela Analia Delgadot ja itaallannat Claudia Crettit. Kuuendana finišeerinud Juul kaotas võitjale seitsme minuti ja 43 sekundiga, teatab Eesti jalgratturite liit.

„Õnneks päris äikesetorm võistlust segama ei tulnud seekord. Enda esitusega ma rahule ei saa jääda, sest jäin grupist lõplikult maha enne poole võistlusmaa läbimist,“ ütles Juul võistluse järel. „Kui algusosas suutsin veel tuule tõttu kurvides ja laskumistel tekkinud vahed kinni sõita, siis hiljem mitte. Siiski annab kuues koht arvestava koguse reitingupunkte, mille üle võib rõõmu tunda.“

Päev hiljem võistelnud meeste H5 klassi ootas ees 54,6 kilomeetrit. Esikoha pälvis hollandlane Tim de Vries, edestades hiinlast Qiangli Liud ja Tai pararatturit Atachai Sriwichaid (+0.04). Kaheksandana koha pälvinu Lepik jäi võitjale alla ühe ringiga.

Pararatturite teine MK-etapp peetakse 2.-5. maini Euroopas. Täpsem asukoht on veel selgitamisel.