Kanteri tulemuseks oli 64.75. Kulla võitis saklane Robert Harting 66.07 ja pronksi poolakas Robert Urbanek 63.81-ga. Martin Kupper sai 60.89-ga üheksanda koha

Andres Raja sai kümnevõistluses 19 lõpetaja konkurentsis 18. koha 7580 punktiga. Kuldmedali võitis valgevenelane Andrei Krautšanka maailma hooaja tippmargi 8616 punktiga. Hõbeda sai prantslane Kevin Mayer 8521 punktiga, pronksi teenis venelane Ilja Škurenjov 8498 silmaga.

Eesti medalilootus Rasmus Mägi lõpetas 400 meetri tõkkejooksu kolmanda poolfinaali esimesena, püstitades uue Eesti rekordi 48,54. Senine samuti Mägile kuulunud Eesti rekord langes 0,22 sekundiga. Finaaljooks on kavas reedel.

Marek Niit sai meeste 400 meetri jooksu teises poolfinaalis neljanda koha ajaga 45,80. Finaaliuks jäi napilt suletuks, eestlasele poolfinaalide 9. aeg ja kokkuvõttes 11. koht.

Maris Mägi jäi 400 m tõkkejooksus oma eeljooksus ajaga 1.03,04 viimaseks ja lõpetas EM-i 24. kohaga.

Liina Tšernov sai 800 meetri teises eeljooksus eelviimase ehk 7. koha ajaga 2.07,95, jäädes oma 21. juunil püstitatud isiklikule rekordile alla 2,72 sekundiga.

Vasaraheite kvalifikatsioonivõistlusel tegi oma rahvusvaheliste tiitlivõistluste debüüdi Kati Ojaloo. Tema parimaks jäi täna 59.63, mis andis 21. koha. Ojaloo isiklik rekord on 65.07.