Senegal oli terve kohtumise Horvaatia vastu juhtrollis. Pärast avaveerandi 18:16 võitu kasvatati poolajaks vahe 9-punktiliseks.

Viimasele veerandile mindi 7-punktilises edus, mille horvaadid kohe neljale vähendasid, kuid 6:30 enne lõppu juhtisid aafriklased ikka 64:56. Ante Tomici järjestikused korvid tõid meeskonna veel kahe punkti kaugusele, kui mängida jäi viis minutit, kuid taas ei löönud aafriklased verest välja ning taastasid edu. Kahe punkti kaugusele jõuti veel 2 minutit enne lõpusireeni ja 21 sekundit enne lõppu viskas Oliver Lafayette horvaadid punkti kaugusele. Kuid Xane D'Almeida tabas mõlemad vabavisked, Krunoslav Simon eksis kaugviskel ja asjad olid otsustatud.

Senegali liidriks oli seegi mäng Minnesota Timberwolvesi keskmängija Giurgui Dieng, kes tõi 27 punkti ja 9 lauapalli. D'Almeida lisas 15 silma. Horvaatia parimad olid Bojan Bogdanovic ja Darjo Saric 15 punktiga.

Horvaatiale oli see esimeseks kaotuseks kahe võidu kõrval. Kaks võitu ja kaotus on nüüd ka Senegalil.