VIDEO | Läti teekond EM-il lõppes veerandfinaalis Sloveenia vastu

(69)

Tänavuse korvpalli EM-i teises veerandfinaalis võitis Sloveenia Läti korvpallikoondist 103:97!

Sloveenide mängu vedas nende võimas tagapaar: Luka Doncic viskas 27 ning Goran Dragic 26 punkti. Doncic võttis veel 9 lauapalli. Dragici arvele jäi lisaks 6 lauapalli ning 8 resultatiivset söötu. Sloveenide ameeriklasest täienduse Anthony Randolphi arvele jäi 16 silma ja 9 lauapalli.

Läti mänguvankrit vedas nende NBA-staar Kristaps Porzingis, kes viskas 34 punkti. Läti teise NBA-mehe Davis Bertansi kontole jäi 23 silma.

Neljapäeva õhtul toimuvas poolfinaalis läheb Sloveenia nüüd vastamisi turniiri suursoosiku Hispaaniaga.

Kolmapäeval on kavas veel kaks viimast veerandfinaali, kus vastamisi on Kreeka – Venemaa ning Itaalia – Serbia.

KORVPALLI EM-i VEERANDFINAAL: LÄTI - SLOVEENIA
SLOVEENIA VÕIDAB
7,7 sekundit jäänud ja Läti on nelja punktiga maas.
30 sekundit jäänud ja Läti viiega taga!
1:14 jäänud ja Sloveenia kõigest kolme punktiga ees. 95:92.
Milline mäng on käimas! Tundub, et kõik läheb praegu sisse! 91:83 Sloveenia ees aga mängida veel 3:30.
Läti on vaid kahe punkti kaugusel nüüd! 81:79
Läti on vaikselt jõudmas järgi Sloveeniale. 81:77 hetkel veel sloveenid juhtimas.
Statistika peale kolmandat veerandit:
Kolmandat veerandit on veel pool minutit mängida ja Sloveenia juhib 76:64.
67:60 Sloveeniale.
Sloveenia on rebinud ennast hooga ette, 4 minutiga on saadud 14 punkti lätlaste 2 vastu.
Sloveenia on kohe alguses teeninud 4 punkti ja seis on viigis 55:55.
Kolmas veerand on kohe algamas!
Statistika poolajal:
Läti võidab poolaja 55:51!!! Teisel veerandil viskasid lõunanaabrid 32 punkti vastaste 17 vastu.
Porzingise arvel on täna 16 punkti, Dragicil 15.
Ja seis on viigis. 49:49.