VIDEO: Bamba Fall nihverdas end Eesti koondise küsimusest kõrvale

 (24)
Bamba Fall
Foto: Ilmar Saabas

Delfi tegi BC Kalev/Cramo 217 cm pikkusele keskmängijale Bamba Fallile kiire lühiülevaate viimastel päevadel pressis kajastatu kohta, öeldes, et õhku on visatud küsimus Senegali palluri Eesti lipu alla tuleku kohta.

Bamba vaid muigas selle peale ning lausus sõnad: "Olen lihtsalt õnnelik, et saan sellele tiimile (Kalev/Cramo) siin kasulik olla."

Veel ütles Fall, et ei pea ennast hoolimata võimsatest blokkidest ja pealtpanekutest meeskonna põhitsentriks. "Ma ei arva, et olen põhikeskmängija. Ma lihtsalt aitan sellel tiimil võita ja teen väikseid asju. Aga asjad liiguvad praegu õiges suunas. Võitsime just kaks mängu järjest," viitas Fall Balti liiga võitudele Liepaja Lauvase ja Ventspilsi üle.

Tänasest mängust jäi Falli hinge kripeldama kolmas veerandaeg, kus Kalev/Cramo avapoolaja edu viigini sulas. "Probleem oli selles, et eksisime väga palju lihtsatel visetel, eriti mina ise. Kui oleksime need ära visanud ja vastasele mitte liiga palju teisi võimalusi andnud, oleks skoor suurem. Meil on veel, mille kallal tööd teha," sõnas Fall asjalikult.

Vaata videost:

Vaata veel: Aivar Kuusmaa: vaatame kurbusega tagasi tappa saadud Balti liiga avamängule

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare