Valitsev meister Hispaania pääses kindlalt veerandfinaali

(12)

Tänavuse korvpalli EM-i eelviimases kaheksandikfinaalis sai tiitlikaitsja Hispaania jagu võõrustajast Türgist 73:56.

Võitjameeskonna resultatiivseim oli Ricky Rubio 15 punktiga. Türklaste eest viskas kõige enam punkte Furkan Korkmaz (20).

Enne kohtumist:

Hispaania pole seni turniiril veel kaotusevalu pidanud tundma ning said kindlalt C-alagrupis esikoha. Türgi sai aga D-grupis neljandana edasi ning on seni suutnud jagu saada vaid Suurbritanniast ja Belgiast.

Võitja läheb kokku eile suurüllatusena Prantsusmaa turniirilt koju saatnud Saksamaaga.

Kohtumine algab 18.45 ja Delfi annab mängust ülevaate otseblogi vahendusel.

KORVPALLI EM: HISPAANIA - TÜRGI
Kohtumine lõppeb seisuga 73:56.
Vahe on juba 16 punkti: 70:54. 1:07 jäänud.
Hetkel statistika:
Hispaanialt spurt ja seis on 66:52. Türgil 2:55 aega, et järgi jõuda.
Türgi lootus püsib: 56:50 ja 5:44 mängu lõpuni. Publik on hullumas.
54:45 Hispaaniale.
Kolmas veerand lõppeb ilusa Rodrigueze ilusa kolmesega ning seis on 49:43 Hispaania kasuks!
42:37 Hispaaniale. 2:10 kolmandal veerandil jäänud.
Korkmaz korjanud juba 15 punkti enda arvele.
Türgi on vaid nelja punkti kaugusel nüüd. 39:35.
37:30 Hispaaniale.
Kaks ja pool minutit ei visatud ühtegi korvi aga Türgi pani kolmese ja on nüüd viie punkti kaugusel Hispaaniast. 33:28.
Kolmas veerand on alanud!
Poolajale minnakse skooriga 33:25!
31:25 Hispaaniale.
Türgi on tagasi mängus ja seis on 29:25 Hispaania kasuks hetkel.
Statistika hetkel:
28:18 Hispaaniale.
Hispaanlaste poolel siiani resultatiivseim Pau Gasol 8 punktiga, türklaste hulgas parim korvikütt Korkmaz 10 silmaga.
Seni on mõlemad meeskonnad visanud teisel veerandil kaks punkti.
Esimene veerand lõppeb Hispaania kasuks 19:10!
1:52 mängida ja Hispaania on kasvatanud endale juba kena edumaa 14:8.
10:6 Hispaaniale ja mängida 3:33
Hetkel seis 7:4 Hispaaniale. Türgi kõik punktid seni toonud Sanli.
Esimese pooleteise minutiga Hispaania 5:2 ees.
Türgi publik laulab võimsalt hümni kaasa. Kohe arusaada, kumb meeskond kodus mängima hakkab.
Tere korvpallisõbrad! Kohe on algamas kohtumine, kuid mängijad on valmistunud tähtsaks mänguks juba mitu tundi. Pau Gasol postitas endast ka pildi Twitterisse: https://twitter.com/paugasol/status/906847995223789574