Üllatus! Kohtumise esimese poole kehvalt mänginud Saksamaa lõi EM-i kaheksandikfinaalis Prantsusmaad

(19)

fiba.com

Korvpalli EM-finaalturniiri teises kaheksandikfinaalis sai Saksamaa jagu turniiri favoriidist Prantsusmaast 84:81.

Saksamaa läheb veerandfinaalis kokku kas Hispaania või Türgiga, kes kohtuvad homme kell 18.45.

Korvpalli EM: Saksamaa - Prantsusmaa 1/8-finaal
Saksamaa võidab kohtumise 84:81.
27 sekundit jäänud mängida ja seis Saksamaa kasuks 81:76.
Fournier viskab ilusa kolmese ja sakslastel hetkel viie punktiline edumaa.
Saksamaa on tegemas kõva neljandat veerandit. 8 minutiga on saadud 22 punkti vastaste 12 vastu. Hetkel prantslased taga 68:77.
Benzing viskab kolmese ja sakslased viie punktiga ees.
Saksamaa ees 67:65.
Jälle rebib ennast ette Prantsusmaa, kuid on vaid ühe punktiga juhtimas. Lõpp kisub marupõnevaks.
Saksamaa juhtimas 64:60. 6:42 mängida veel.
Ja esimest korda täna murrab Saksamaa ennast ette. 58:56. Neljas veerand on käimas. Kas tõesti kukub suurfavoriit Prantsusmaa juba kaheksandikfinaalis välja?
Kolmanda veerandi lõpuks on Pranstusmaal ühepunktiline edu. 56:55.
SEIS ON VIIGIS! Saksamaa on tulnud jõuga Prantsusmaale järgi ning seis on 53:53. Kolmandat veerandit on mängida veel kaks minutit.
Sakslased on punktivahe toonud juba vaid KOME silma peale. Prantslased juhivad hetkel 46:43.
Hetkel siis prantslaste resultatiivseim on Diaw 10 puntkiga ja sakslaste poolel on 7 silmaga Staiger.
Kolmas veerandaeg on kohe algamas!
Statistika peale teist veerandaega:
Poolajale lähevad meeskonnad seisuga 40:34 Prantsusmaa kasuks.
Puntkivahe püsib stabiilselt kümne silma ringis. Prantslased praegu 34:24 ees ja 4:23 veel mängida teisel veerandil.
Saksamaa on vähendamas vahet ning on vaikselt järgi jõudmas 21:27.
Statistika peale esimest veerandaega:
Esimene veerand lõppeb seisuga 19:10 prantslaste kasuks.
Prantslased näitavad esimesel veerandil hetkel väga head mängu ning on juhtimas juba 11:4. 5 punkti on toonud neile juba Thomas Heurtel.
Kohtumine on alanud ning prantslased on hetkel juhtimas 4:2.
Tere korvpallisõbrad! Kohe on algamas kaheksandikfinaal Saksamaa ja Prantsusmaa vahel. Tänases esimeses mängus sai Sloveenia jagu Ukrainast 79:55.