Sportland Arenal 180 pealtvaataja ees peetud kohtumises asus TVMK juhtima teise poolaja alguses Maksim Kisseljovi realiseeritud penaltist. 71. minutil lõi Vapruse mängija Gert Olesk omavärava, 87. minutil vähendas Sergei Zenjov külalismeeskonna kaotusseisu ühele väravale ja kohtuniku antud kolmandal lisaminutil lõi Tarmo Neemelo lõppseisuks 3:1.

Meeskondade koosseisud:
FC TVMK: Vitali Teles, Tarmo Neemelo, Tomas Rimas, Jevgenijs Kacanovs (46. Vladislavs Gabovs), Kert Haavistu, Andrei Borissov, Gintas Sirmelis, Viktors Dobrecovs, Nikolai Masitsev (77. Vladislav Gussev), Eduard Sarajev, Maksim Kisseljov.

JK Vaprus: Veiko Põldemaa, Jevgeni Novikov, Gert Olesk, Rain Põldme, Raimo Rand, Artur Pinka, Aleksei Galkin (57. Aleksei Avdejenkov), Ranet Lepik, Indrek Joost (59. Mihhail Kazak), Verner Uibo, Sergei Zenjov.