TTÜ alustas kohtumist 19:2 spurdiga, kuid lasi lätlased 17:19 järgi. Avaveerand kuulus kodumeeskonnale 21:18. Teise veerandi võitis TTÜ 29:16 ehk poolajaks särasid tablool numbrid 50:34. Kuigi kolmas veerand kaotati 18:22, leiti viimaseks perioodiks veel üks lisakäik (22:13) ning võeti suur 90:69 võit.

Oliver Metsalu oli TTÜ resultatiivseim 20 punktiga, Toomas Raadik lisas 19, Sander Viilup 13 ja Tõnis Peil 12 silma. Valmiera parematena kogusid Viktors Iljins 18 punkti ja 11 lauda ning Janis Kaufmanis 17 punkti.

Tallinna Kalev/TLÜ alustas Leedus Pazvalyse Pieno žvaigždesi vastu viimast veerandit 61:61 viigiseisult. Tablool oli veel ka 71:71 viik, kuid viimased kuus punkti viimase 40 sekundi jooksul kuulusid leedukatele.

Dorde Dzeletovic viskas Kalevi eest 21 punkti, Pieno edukaim oli Julius Kazakauskas 14 silmaga.