Tartu kaotas kordusmängus avaveerandi napilt 19:20 ning jäi poolajavileks kaotusseisu 38:43. Südika kolmanda perioodiga pääses Tartu ette 59:56, kuid lõpuveerandi esimese kolme minutiga lasti kodumeeskonnal teha 12:3 vahespurt. Kui mängida jäi kaks minutit, jõudis Tartu veel viigini (74:74), ent vähemalt 12-punktilist võitu - mis oleks päästnud lisaajale - enam välja võluda ei õnnestunud.

Tartu resultatiivsemad olid Kristjan Kitsing 21 ja Janar Talts 19 punktiga. Jurmala poolel viskasid Ervins Jonats ja Ugis Pinete võrdselt 16 punkti. Täpselt nädala eest peetud avamängu koduväljakul kaotas Tartu 69:81.

Jurmala kohtub finaalis leedulaste Pasvalys Pieno Zvaigzdesega, kes alistas poolfinaali kordusmängus külla sõitnud Šiauliai 68:64 ja oli kahe mängu kokkuvõttes parem 11 punktiga.