Poolaja võitis Barons 43:36 ehk oli ühe kolmandiku esimese mängu kaotusest tagasi võtnud. Kolmas veerandaeg vajus Kalevil päris ära ja otsustav veerand algas juba seisul 49:68. Vahe oli 19 punkti ehk kõik algas sisuliselt nullist.

Otsustava veerandaja pööras Eesti meisterklubi enda kasuks 17:9 ja see päästis päeva. Kalevi resultatiivseimad 18 punktiga Vitali Ljutõtš ja Cedric Simmons. Baronsil viskas Davis Geks 20 punkti.

Kalevi komistuskiviks olid saamas pallikaotused, mida kogunes tervelt 25. Sten Sokk tegi üksi rohkem pallikaotusi kui vastasmeeskond kokku (10-9).

Eelinfo:

Eelmisel kolmapäeval Kuressaares peetud avamängu võitis Kalev Vitali Ljutõtši 47 punkti toel 100:81, mis tähendab, et edasipääsuks piisab Alar Varraku hoolealustele ka 18-punktilisest kaotusest.

Paari võitja läheb poolfinaalis vastamisi leedulaste Prienai Vytautasega, kes lõi Valmiera Ordot kahe mängu kokkuvõttes 21 punktiga. Teise finalisti selgitavad Tartu Ülikool ja Pasvalys Pieno žvaigzdes.