Kalev alustas võimsalt võites avaveerandi 30:15, poolajaks juhiti juba 55:30. Vahet kasvatati ka kolmandal ja neljandal veerandajal, puhas jõudemonstratsioon.

Kalevi tulemuslikum oli 21 punktiga Rain Veideman, kes sai kohtumises aga kergelt viga. 15 punkti lisas Sten Sokk, 13 punkti Erik Keedus ja 12 punkti Mickell Gladness. Kogu meeskonna peale visketabavus mängust suurepärased 59 protsenti.

TTÜ leeris tegi kaksikduubli Nikola Vujovic, kes viskas 16 punkti ja võttis 13 lauapalli.

Kui Kalev/Cramo jaoks algas Balti liiga hooaeg tänasega, siis TTÜ sai BBL-i põhiturniiril 5 võitu ja 7 kaotust, lõpetades B-alagrupi viiendana.

Cramo ja TTÜ olid sel hooajal kohtunud korra varemgi, 30. detsembril said kalevlased Jüris raske võidu 89:84.