Rapla kaotas avaveerandi 22:29, poolaja 43:47 ja oli kolmanda perioodi lõpuks taga 60:67. Otsustava veerandaja alguses pääsesid lätlased 10:0 spurdi järel juba 17 punktiga juhtima, kuid Rapla jõudis veel mitmel korral kahe silma kaugusele. Lõpuminutil mängisid kindlamalt aga ikkagi Jurmala mehed, kes kirjutasid tabelisse kuuenda võidu. Otsustavad vabavisked saatis viis sekundit enne sireeni korvi Denis Krestinin (seisuks 91:87), lõpusekundil vähendas Indrek Kajupank vahe kahepunktiliseks.

Rapla jäi eeskätt hätta vastaste mängujuhi Edgars Jeromanovsi katmisega, kes tabas seitsmest kaugviskest kuus (!) ja tõi 18 punkti. Üldse oli külaliste kolmeste tabavusprotsent lausa 55 Rapla 33 vastu.

Kodumeeskonna resultatiivsemad olid leegionärid Nolan Cressler 22, Dominique Hawkins 19 ja Devonte Upson 16 punktiga. Kaksikduubli teinud Upson võttis ka 11 lauapalli.

Raplal on nüüd tabelis 3 võitu ja 4 kaotust, Jurmala (6-0) jätkab täiseduga. Hooaja alguses, kui mängiti Lätis, sai Jurmala Raplast jagu 97:72.