Rock võitis avaveerandi 24:23 ja pääses teisel neljandikul korraks juba 10 punktiga juhtima (38:28), kuid avapoolaja viimase kolme minutiga ei saanud tartlased enam ühtegi silma. Poolajavile kõlades näitas tabloo siiski kodumeeskonna eduseisu 38:35.

Kolmandal veerandajal kasvatas Rock taas eduseisu korraks kümnele punktile (59:49), ent neljandiku lõpuks suutsid prantslased oma kaotusnumbrid vähendada 62:57-le. Viimane veerand kujunes Rocki jaoks väga kurvaks - vastased tegid kahe ja poole minutiga 14:0 spurdi ning läksid oma teed. Kaks minutit enne lõpusireeni oli prantslaste edu juba 84:72 ja Rock enam imet teha ei suutnud. Lõpuveerandi koguni 18:34 kaotanud tartlased jäid hätta eeskätt ameeriklase Tyler Kalinoski katmisel, kellel lasti viimase kümne minutiga visata koguni viis kolmest!

Prantsuse meistriliigas 7. kohal asuva Elan Chaloni resultatiivsemad olid Jeremy Hazell 24 ja Kalinoski 21 punktiga. Rocki suurimad korvikütid olid Brian Harper 23, Karolis Petrukonis 14 ning Janar Talts ja Saimon Sutt võrdselt 11 punktiga.

Viimastes kodumängudes Rocki suurimaks skooritegijaks tõusnud Evaldas Žabas jälgis varbavigastuse tõttu tänast kohtumist platsi kõrvalt, samuti jäi duellist eemale esiliigas kannale liiga teinud Kristen Meister. Täna lisandus vigastatute hulka Tanel Kurbas, kes tegi viis minutit enne avapoolaja lõppu häda parema jala tagareiele ja enam väljakule ei tulnud.

Elan Chalonil on tabelis 4 võitu, Rockil neli kaotust. Homme võõrustab ühe võiduga Krasnodari Jenissei siiani kaks võitu teeninud Cantut.