TÄNA: Eestlaste suur ootus. Kas Gerd Kanter saab medali?
Olümpiamängude üheteistkümnendal võistluspäeval on stardis kolm Eesti sportlast - lisaks Gerd Kanteri õhtusele kettaheite finaalvõistlusele on eestlased võistlustules 200 meetri jooksus (Marek Niit) ja kreeka-rooma maadluses (Ardo Arusaar).
Põnevamad võistlused täna:
Kell 13.30
••meeste triatlon
Kell 14.22
••meeste 200 m 1. ring, võistleb Marek Niit
Viies jooks:
1. Kamil Krynski POL
2. Tremaine Harris CAN
3. Marek Niit EST
4. Alonso Edward PAN
5. Warren Weir JAM
6. Reto Schenkel CHE
7. Antoine Adams KNA
8. Pavel Maslák CZE
Kell 15.09
••meeste kuni 96 kg kreeka-rooma maadluse kvalifikatsioonikohtumine Ardo Arusaar – Erwin Jose Caraballo Cabrera (Ven)
Kell 15.30
••meeste kuni 96 kg Kreeka-Rooma maadluse 1/8-finaalid
Kell 16.00
••naiste korvpalli veerandfinaal USA–Kanada; naiste RS:X-purjelaua medalisõit
Kell 16.30
••meeste kuni 96 kg Kreeka-Rooma maadluse veerandfinaalid
Kell 17.00
••meeste kuni 96 kg Kreeka-Rooma maadluse poolfinaalid
Kell 17.30
••naiste lauatennise paarismängu finaal
Kell 18.00
••naiste trekisprindi poolfinaalid
Kell 18.15
••naiste korvpalli veerandfinaal Austraalia–Hiina
Kell 19.00
••meeste jalgpalli poolfinaal Mehhiko–Jaapan
Kell 19.26
••naiste trekisprindi finaal
Kell 19.45
••meeste kuni 96 kg Kreeka-Rooma maadluse pronksimatš
Kell 19.57
••trekisõidu meeste keirini finaal
Kell 21.00
••meeste kõrgushüppe finaal
Kell 21.15
••naiste 100 m tõkkejooksu poolfinaalid
Kell 21.45
••meeste kettaheite finaal, võistleb Gerd Kanter; meeste jalgpalli poolfinaal Lõuna-Korea – Brasiilia
Kettaheite finaali koosseis:
1. Vikas Gowda Shive Gowda IND
2. Lawrence Okoye GBR
3. Virgilijus Alekna LTU
4. Gerd Kanter EST
5. Benn Harradine AUS
6. Jennifer Frank Casanas ESP
7. Ehsan Hadadi IRN
8. Jorge Y Fernandez CUB
9. Erik Cadée NLD
10. Robert Harting DEU
11. Piotr Malachowski POL
12. Martin Wierig DEU
Kell 21.48
••meeste kuni 96 kg Kreeka-Rooma maadluse finaal
Kell 22.00
••naiste korvpalli veerandfinaal Türgi–Venemaa
Kell 23.00
••naiste 100 m tõkkejooksu finaal
Kell 23.15
••meeste 1500 m finaal
Kell 00.15
••naiste korvpalli veerandfinaal Prantsusmaa–Tšehhi