TÄHTEDE MÄNG: OlyBet viskab Tähtede mängule jokkeri, et saaksid isikliku lemmiku meeskonda hääletada

 (3)

TÄHTEDE MÄNG: OlyBet viskab Tähtede mängule jokkeri, et saaksid isikliku lemmiku meeskonda hääletada
Tähtede Mäng

Eesti ja Läti korvpalliliiga Tähtede mäng eel on seni selgunud põhiviisik ja möödunud nädalal avalikustasid treenerid ka ülejäänud seitse meest. Kas hooaja silmapaistvaim mängija või sinu lemmik on nende seas? Kui ei ole, siis on meil sulle pakkumine..

Kui Sinu lemmikmängija jäi välja siis nüüd on võimalus ta endiselt tähtede hulka hääletada! Jokkeriks saab valida senise hooaja 15 kõige silmapaistvama korvpalluri vahel.

OlyBet viskab Tähtede Mängule oma jokkeri! Jokkeri hääletus toimub 19. jaanuarist kuni 2. veebruarini. Anna oma hääl!

Tähtede Mängu algviisikute põhihääletus toimus 1. detsembrist 31. detsembrini. Hääletuse tulemusena selgusid algviisikud.

Treenerid selgusid Eestis Alexela ja Lätis Olybeti Korvpalli Meistriliiga 7. jaanuari tabeliseisu alusel. Kolme edukama klubi peatreenerid moodustasid treenerite trio, kes valisid meeskonda ka ülejäänud 7 mängijat.

Tähtede Mäng 2018 on kogupere showüritus, kus vaheaegadel astuvad üles Tanel Padar, Genka, BMX trikiratturid, Läti parimad tantsutüdrukud Ogrest ja kindlasti ei puudu õhtust ka üllatused ning sportlik intriig.

Lisaks 40 mänguminutile astuvad ka korvpallurid üles pealtpanekus, kolmepunkti viskevõistlusel ja osavusrajal. Sportlik showõhtu, mida tasub tulla saali vaatama! Piletid saad osta SIIT.

Kas Liverpool võidab meistrite liiga finaalis?


Tänud vastamast ja
head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare