TÄHTEDE MÄNG: Kingi isale isadepäevaks pilet korvpalli tähtede mängule, millele tuuakse vürtsi Lätist

 (17)

Endine tippkorvapllur Reinar Hallik soovitab isadepäeva kingituseks just korvpalli Tähtede mängu pileteid. Eesti ja Läti korvpalliässad kohtuvad Saku suurhallis 16. veebruaril.

Korvpalli Tähtede Mäng on meelelahutuslik kogupereshow, kus 16. veebruaril kohtuvad Eesti Alexela Korvpalli Meistriliiga ja Läti Olybeti liiga staarid. Mängu vaheaegadel on kavas osavusvõistlused, kus selgub parim pealtpanija, osavaim skills challange-raja läbija ja edukaim kaugviskaja.

"Omadele tasub kaasa elada koos perega, võtke kaasa lapsed ja vanemad!", kutsub Eesti koondises aastaid mänginud Hallik, kes täna on omanimelise korvpallikooli eestvedaja.

"Mul on kaks last. Ma viin oma pere ja õpilased saali ning kingin ka oma isale pileti."

Pileteid üritusele saab osta Piletilevist.

2018. aasta 16. veebruaril toimub teist aastat järjest korvpalliliiga Tähtede Mäng, mil Delfi ja Eesti Päevaleht kui peakorraldajad koos korvpalliliiduga toovad platsile koduliiga ja naabrite säravamad tähed.

Eesti ja Läti korvpallifännid saavad ka tänavu meeskonna ise komplekteerida, hääletus algab 1. detsembril.

Seotud lood:

Treenerid selguvad Eestis Alexela ja Lätis Olybeti Korvpalli Meistriliiga 1. jaanuari tabeli seisu järgi ehk pingile peaks maanduma mõlema liiga kolm paremat treenerit.

Õhtu jooksul astuvad lavale Eesti ja Läti artistid ning tantsutüdrukud. Ka õhtujuhte on kaks – üks Eestist ja teine Lätist.

2018. aasta Tähtede mängu partnerid on Utilitas, G4S, Tallinna linn, Maks & Moorits ja Sportland.

Kas Liverpool võidab meistrite liiga finaalis?


Tänud vastamast ja
head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare