Seejuures kaotas Sunderland avapoolaja 0:1, kuid teisel poolajal suudeti lüüa kolm vastuseta jäänud väravat. Põhja-Inglismaa meeskonnas olid täpsed Andrew Welsh 46., Chris Brown 63. ja Julio Arca 75. minutil.

See oli Sunderlandile juba hooaja üheteistkümnes võit võõrsilt. Teisipäeval seisab Sunderlandil ees ülioluline kohtumine turniiritabelis teisel kohal jätkava Wigani vastu. Wiganisse sõidab oma meeskonnale kaasa elama 7400 Sunderlandi poolehoidjat.

Wigan kaotas laupäeval West Ham Unitedile 1:2, hetkel meistrivõistlustel kolmandat kohta hoidev Ipswich alistas koduväljakul Derby 3:2.

Sunderlandil on 6 vooru enne meistrivõistluste lõppu turniiritabeli juhina 81 punkti, järgnevad Wigan ja Ipswich 76, Preston 65 ning Reading ja mängu vähem pidanud Derby 61 silmaga.

Peale Wigani mängu, on Sunderlandil ees veel kohtumised koduväljakul Readingu, Leicesteri ja Stoke`iga ning võõrsil West Hami ja Ipswichiga.

Kaks Coca-Cola liiga esimest tagavad automaatse pääsu Premier League`i, kolmas edaspääseja selgub play-off mängudes. Mart Poom taastub operatsioonist ja lähiajal veel platsile ei naase.