Osalejaid oli kokku üle 5100 (Eestist, Lätist; Leedust, Soomest ja Hispaaniast), nendest 10 km distantsil osales üle 3000 jooksja.

Poolmaratoni võitjaks krooniti juba viiendat aastat järjest Pavel Loskutov ajaga 1:05:47, teise koha saavutas Vjatseslav Koselev (1:07:07) ja kolmas oli Läti võistleja Dmitri Slesarenoks (1:08:39). Naistest oli parim Kadri Kelve1:24:14, talle järgnesid Sigrid Valdre (1:25:54) ja Kaja Mulla (1:26:56)

10 km parim oli Margus Pirksaar ajaga 31:21, teise koha saavutas Aleksei Saveljev (31:38) ja kolmas oli Leedu võistleja Arunas Balciunas (32:42). Naistest võitis leedulane Gailute Keliuotiene (38:52)

Kuna Ühispanga V Tallinna Sügisjooksu raames peeti ka Eesti Meistrivõistlused poolmaratonis, siis jagunesid medalid järgnevalt: