Soome paljutõotav EM-turniir sai kaheksandikfinaalis Itaalia vastu lõpu

(34)

Soome korvpallikoondis kaotas kaheksandikfinaalis tugevale Itaaliale 57:70.

Võitjameeskonna resultatiivseim mängija oli Marco Belinelli 22 punktiga, soomlaste poolt viskas enim punkte Petteri Koponen (13).

Delfi toob teieni mängu otseblogi kaudu.

KORVPALLI EM: SOOME - ITAALIA
58 sekundit lõpuni. Soomlased 11 punktiga taga.
2:24 veel minna ja Itaalia 66:55 juhitmas. Kas soomlaste rong on läinud?
Koponen paneb ilusa kolmese ja punktivahe on hetkel ainult 11! 7 ja pool minutit veel mängida.
Soomlased suutsid kolmanda veerandi lõpuks vahet vähendada 14 punkti peale, kuid Itaalia sai lõpusekunditel kaks punkti ja pausile minnakse seisuga 58:42.
Kolmas veerand juba pool läbi, kuid Soome ikka ei suuda kuidagi vahet vähendada. 20-punktiline vahe on praeguse mängupildi juures liiga suur, et viimase 10 minutiga tasa teha.
Statistika hetkel:
Vaikselt punktivahe aina suureneb. Hetkel itaallased 51:31 ees.
Kohe on algamas kolmas veerandaeg!
POOLAEG! Seis hetkel 48:29. Soomlased 19 punktiga taga, kas suudetakse tagasi tulla?
Itaallaste poolelt on hetkel resultatiivseim Belinelli 14 silmaga. Soomlaste poolelt on enim visanud Salin 11-ga.
Punktivahe on juba 17 silmani küündinud. Pärastlõunal toimunud kohtumises, kus Saksamaa lõpuks Prantsusmaad võitis, olid ka nemad esimesel poolajal peksupoisid. Kas sama juhtub ka praeguses mängus?
Hetke statistika:
Itaalia juhib hetkel 34:19.
Esimene veerand lõppeb seisuga 30:17 Itaalia kasuks.
Soome kaitse on täiesti olematu ja Itaalia on saanud enne esimese veerandaja lõppu juba 25 punkti.
14:7 Itaaliale.
Tere korvpallisõbrad, tänane kolmas kaheksandikfinaal on saanud avavile ja Itaalia juhib hetkel 6:3.