Serbia seljatas kindlalt Itaalia ja jõudis EM-il poolfinaali

(14)

Bogdan Bogdanovic (viskel) kohtumises Itaalia vastu.
Bogdan Bogdanovic (viskel) kohtumises Itaalia vastu.Foto: Thanassis Stavrakis, AP

Korvpalli Euroopa meistrivõistlustel jõudis viimasena poolfinaali Serbia, kes alistas kolmapäeva hilisõhtul kavas olnud veerandfinaalis 83:67 Itaalia.

Serbia poolel vedas meeskonda nende liider Bogdan Bogdanovic, kelle kontole kogunes 22 punkti. Kaotajatele tõi Marco Belinelli 18 silma.

Serbia kohtub nüüd poolfinaalis Venemaaga, kes oli viimati üle Kreekast.

Teises poolfinaalis kohtuvad Hispaania ja Sloveenia.

Itaalia Serbia EM-i veerandfinaal
Mäng läbi! Serbia võidab 83:67!
Käib viimane minut - Serbia juhib 80:63.
Serbia on jõudnud juba võidu lävele - 3.16 enne kohtumise lõppu juhivad serblased 73:61.
6.27 lõpuni. Serbia juhib 65:54.
Kolmanda veerandaja lõpuks juhib Serbia 59:48.
Serbia eduseis püsib- serblased on ees 57:46. Kolmanda veerandaja lõpuni 1.26.
Serbia paneb kolmandal veerandajal käiku juurde - kolmanda veerandaja keskpaigaks juhivad serblased juba 52:39.
Kolmas veerandaeg on alanud!
Serbia juhib poolajaks Itaalia vastu 44:33. Serblastele on toonud Marjanovic 8 punkti, itaalaste edukaim on olnud Datome 9 silmaga.
Serbia juhib 38:30. 2.27 teise veerandaja lõpuni.
Serbia on haaranud juhtohjad ja asunud 32:25 juhtima. 5.22 teise veerandaja lõpuni.
Teise veerandaja lõpuni 8.02 ning Serbia juhib 24:20.
Serbia võidab lõpuks avaveerandi 18:17.
Esimene veerandaeg hakkab lõpule jõudma. Itaalia juhib 13:12.
Bogdanovic avab ka serblaste skoori. Itaalia juhib avaveerandi keskpaigaks 7:2.
6.28 avaveerandi lõpuni. Itaalia juhib 5:0.
Kohtumine on alanud! Melli viib Itaalia 2:0 juhtima.