Võrdses heitluses kulgenud mängu alguse järel oli prantslastel hea võimalus juhtima minna, kuid David Trezeguet löök 23. minutil tabas posti.

30. minutil aga pääses äärelt läbi El Hadji Diouf ning täpse söödu realiseeris Bouba Diop. Senegal asus üllatuslikult juhtima 1-0.

Prantslased üritasid hiljem küll kõvasti, kuid Senegali kaitse tegutses pea laitmatult. Suurepärane oli väravas ka Tony Sylva.

Korra tabasid prantslased veel posti (Henry), kuid samaga said hakkama ka Fadiga.

Kuidas ka maailmameistrid ei üritanud viigiväravat lüüa neil ei õnnestunudki. Senegal sai võidu 1-0.

Prantsusmaa — Senegal 0:1 (0:1)