Rapla oli teise veerandi lõpus kuus minutit kuival ning kaotas Jurmala 12:0 vahespurdi järel avapoolaja kuue silmaga (26:32). Kolmanda veerandi alguses oli Rapla veel kolm minutit punktita ja kodumeeskond juhtis korraks juba üheksaga, ent Rapla vastas peagi 8:0 spurdiga. Otsustavalt suutis Rapla eest minna mängu viimase kolme minutiga.

Rapla parim oli kaksikduubli teinud Thomas van der Mars 16 punkti ja 10 lauapalliga, Martin Paasoja panustas võitu 11 ning Rasham Suarez ja Domen Bratoz võrdselt 10 punkti. Bratoz võttis ka 7 lauapalli ja jagas 6 resultatiivset söötu. Jurmala tulemuslikum oli Viktors Iljins, kes tõi 14 punkti ja võttis 12 lauapalli.

Rapla sai kahe kaotuse kõrvale seitsmenda võidu, millega jagatakse A-alagrupis esikohta. Jurmalal on tabelis 4 võitu ja 6 kaotust.