Real läks juba avapoolajal juhtima 1:0, kui 24. minutil sai jala valgeks Casemiro.

Kuigi teine poolaeg hakkas tasavägiselt, siis Hispaania meeskond oli see, kes palli väravasse sai. Seekord oli 53. minutil täpne Isco.

Siiski oli Unitedi fännidel midagi mille üle rõõmustada. 62. minutil lõi oma debüüdil esimese värava meeskonna eest Romelu Lukaku. Kuid mängu lõppskooriks jäi siiski 2:1 Reali kasuks.

Real Madridi alg-11: Keylor Navas, Dani Carvajal, Raphael Varane, Sergio Ramos, Marcelo, Casemiro, Toni Kroos, Luka Modric, Isco (74. Marco Asensio), Gareth Bale (74. Lucas Vasquez), Karim Benzema (83. Cristiano Ronaldo).

Manchester United'i alg-11: David De Gea, Antonio Valencia, Viktor Lindelöf, Chris Smalling, Matteo Darmian, Nemanja Matic, Ander Herrera (56. Marouane Fellaini), Paul Pogba, Henrikh Mkhitarjan, Jesse Lingard (45. Marcus Rashford), Romelu Lukaku.