Aruküla suutis veerandfinaalis Viimsile tunduvalt suuremat konkurentsi avaldada, kui põhiturniiril peetud mängudes ning seerias viimaseks jäänud kohtumises võitis Aruküla kodus poolaja 15:14. Teisel poolajal tasavägine mäng jätkus ja veel eelviimasel minutil tegi Kristjan Järv Aruküla kaotusseisu vaid üheväravaliseks. Viigini Aruküla siiski ei jõudnud ja lõppskoori vormistas Otto Karl Kont.

Viimsi/Tööriistamarketi resultatiivseim oli 8 väravat visanud Robin Oberg. Rail Ageni lisas 6 tabamust. Aruküla poolel tegi skoori vaid viis meest. Kristjan Järv ja Rauno Esop oli 9 väravaga edukaimad.

Poolfinaalis kohtub Viimsi/Tööriistamarket HC Kehra/Horizon Pulp&Paperiga.

Veerandfinaalide ajakava:

18.04.17 19:30 Viimsi Keskkooli spordikeskus Viimsi/Tööriistamarket – Aruküla 29:25
19.04.17 19:00 Viljandi Spordihoone Viljandi HC – HC Tallas 28:25.
20.04.17 19:00 Aruküla Põhikooli spordisaal Aruküla – Viimsi/Tööriistamarket 27:29
21.04.17 19:00 Kuristiku Gümnaasiumis spordisaal HC Tallas – Viljandi HC