Suurema sürpriisi pakkus Slovakkia, kes jäi küll juba esimese nelja minutiga 0:2 kaotusseisu, kuid suutis ülejäänud mänguga venelaste rünnakud tõrjuda ning hoopis ise võidule purjetada - 2:2 viigini jõuti juba avakolmandiku lõpus, slovakkide võiduvärava viskas Peter Ceresnak kolmanda kolmandiku alguses.

Samal ajal pakkus suurüllatuse ka Sloveenia, kes jäi samuti USA vastu 0:2 kaotusseisu, kuid suutis viimase kolmandiku väravatest viigini jõuda ning lisaaja 38. sekundil ka 3:2 võiduvärava visata.

Kõik neli riiki kuuluvad ka ühte alagruppi, kuid väljalangemine OAR-i ega USA-d veel ei ähvarda - alagrupist edasi pääsevad kõik meeskonnad, kuid parem grupikoht annab turniiritabelis parema asetuse.

Tulemused:

OAR - Slovakkia 2:3 (2:2, 0:0, 0:1)

Väravad: Vladislav Gavrikov (02:54), Kirill Kaprizov (04:08) - Peter Olvecky (16:05), Martin Bakoš (17:55), Peter Ceresnak (08:30)

USA - Sloveenia 2:3 (1:0, 1:0, 0:2, 0:1)

Väravad: Brian O'Neill (17:44), Jordan Greenway (12:57) - Blaz Gregorc (05:49), Jan Muršak (18:23), Jan Muršak (la 00:38)