Kuna politseil tuli Stadio Artemio Franchi ümbruses märataseva publiku vastu kasutada pisargaasi, levis gaas üle staadioni ja kohtunikul ei jäänud muud üle, kui mängijad platsilt rõivistusse juhatada.

Fiorentina juhtis katkestamise hetkel kohtumist 1:0, värava oli löönud avapoolajal Valeri Bojinov.

Kui mängu kohtunik Luca Palanca otsustas kohtumist jätkata, lõi esmalt Giampaolo Pazzini Fiorentina 2:0 juhtvärava. Vaid kolm minutit hiljem vähendas Gianluca Pessotto Juventuse kaotusseisu 1:2-le ja paarkümmend minutit enne mängu lõppu lõi Adrian Mutu 2:2 viigivärava.

Itaalia karikasarja poolfinaali pääseja selgub kahe mängu kokkuvõttes. Korduskohtumine on kahe nädala pärast Stadio Delle Alpil.

Teistes varem mängitud karikasarja veerandfinaalide avakohtumistes kaotas Parma kodus Interile 0:1, koduväljakul olid võidukad Atalanta ja AC Milan, kes alistasid vastavalt Udinese 1:0 ja Brescia 3:1.