LÕBUS VIDEO | Mida teeb Kristjan Ilves, kui ta kukub 5 meetrit enne finišijoont?

 (1)
Millised on tema emotsioonid aga õnnestumise korral?
Kristjan Ilves
Kristjan Ilves Pyeongchangi olümpiamängudel. Foto: Madis Veltman

Rahvusvaheline Suusaliit FIS käis enne olümpiamängude algust tippkahevõistlejatega juttu puhumas ning muuhulgas paluti neil näidata emotsioone, mis neid enamasti võistluste eel, ajal ja järel valdavad.

Nii paluti neil kirjeldada, mida nad teevad 5 minutit enne starti. Kuidas nad reageerivad, kui nad kukuvad 5 meetrit enne finišijoont ja kuidas käituvad, kui täidavad olümpiamängudel oma eesmärgid.

Suurte ässade kõrval sai videos üles astuda ka Kristjan Ilves, kes pidi kõiki neid emotsioone sõnadeta edasi andma.

Lisaks figureerivad videos Eric Frenzel, Johannes Rydzek, Jørgen Graabak, Espen Andersen, Miroslav Dvorak, Francois Braud, Mario Seidl, Alessandro Pittin ja Akito Watabe.

FIS ajas Ilvesega olümpia eel ka veidike juttu. Eestlane selgitas, et spordiala juurde jõudis ta eelkõige tänu oma isale Andrus Ilvesele ning lisaks on tema eeskujudeks tuntud Eesti kahevõistlejad Allar Levandi ja Ago Markvardt.

Seotud lood:

2014. aasta Sotši mängudest on Ilvesel eelkõige meeles hüpe suurelt mäelt, kus ta hoidis hüppevooru järel kaheksandat positsiooni. Lõuna-Koreas loodab ta aga lisaks võistlustele nautida ka veidike Lõuna-Korea kultuuri.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare