Kuumad hinnad Piletilevis! Korvpalli tähtede mäng ja Igor Mangi etendus soodushinnaga

 (15)

Kuumad hinnad Piletilevis! Korvpalli tähtede mäng ja Igor Mangi etendus soodushinnaga
Kuumad hinnad

Tänasest reedeni saab Piletilevis osta Ekspress Meedia korraldatud üritustele pileteid soodushinnaga: korvpalli tähtede mängu piletid on 30% ja Igor Mangi etenduse piletid koguni 50% soodsamad.

Juba 3. jaanuaril on Nordea kontsertsaalis maagiline õhtu Eesti hinnatuima astroloogi Igor Mangiga, kus saab teada, kuidas sünnivad horoskoobid, mida loeb terve Eesti; saab tutvuda inimese eluteega läbi loomaringi märkide ja loomulikult tulevad soovitused, kuidas leida ainuõige elukaaslane. Üritust ilmestavad toredad muusikalised vahepalad Triinu Taulilt, õhtut juhib näitleja ja Maalehe ajakirjanik Jüri Aarma. Ja kõige olulisem: maagilisel õhtul osalejad saavad päev varem aasta enim oodatud ja ostetud Maalehe, kus ilmub Igor Mangi 2018. aasta horoskoop. Soodushinnaga piletid leiad siit.

Eesti ja Läti korvpalliliiga staaride vaheline tähtede mäng toimub 16. veebruaril Saku suurhallis, kus lisaks kahe vana rivaali vastasseisule tulevad platsile ka kaugvisete-, pealtpanemise- ja osavusvõistluste meistrid. Õhtujuhtideks Marko Kiljak ja Kalev Kruus Eestist ning Sandis Miltovics Lätist. Eesti ja Läti Delfide vahendusel hakatakse kahe riigi meeskonid valima lugejate poolt 1. detsembril, meeskonnad on paigas jaanuari alguses. Kuumad hinnad siin.

Kas Liverpool võidab meistrite liiga finaalis?


Tänud vastamast ja
head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare