Pärast väravateta avapoolaega läks tõsisemaks andmiseks teisel mängutunnil. Kõigepealt haavas Elevante kahel korral Kolumbia. 64. minutil oli teist korda sel turniiril täpne James Rodriguez, napid kuus minutit hiljem duubeldas eduseisu vahetusest sekkunud Juan Quintero. Teine värav sündis kaitsjate väga halvast pallikaotusest ja karistus oli valus.

Aga Elevandiluurannik ei murdunud. Gervinho lõi individuaalse meisterlikkuse pealt 73. minuti ühe värava tagasi ja tõi Aafrika meeskonna uuesti mängu. Elevantide maruline surve kestis seepeale kohtumise lõpuni, kuid mida ei tulnud, oli värav.

Kolumbial on tabelis 6 punkti ja ees seisab veel kohtumine Jaapaniga. Elevandiluurannikul on punkte 3 ning ees ootab lahing Kreekaga. Täna, Eesti aja järgi öötundidel kohtuvad veel Kreeka ja Jaapan.

Eelinfo:

Kolumbia alistas avavoorus 3:0 Kreeka ja Elevandiluurannik oli 2:1 parem Jaapanist.

Elevandiluuranniku ründeäss Didier Drogba tuli avamängus sisse vahetusest ja loetud minutitega muutus 0:1 kaotusseis 2:1 eduseisuks. 36-aastane veteran pole ka täna "Elevantide" algrivistuses.