Esimese kümne minuti järel juhtis Horvaatia 20:18 ja poolajaks 40:38. Kolmanda veerandajaga viskas Hispaania aga 27 punkti ning võttis sisse 8-punktilise edu. Viimasel veerandil hoiti horvaadid 7 punkti peal.

Võitjate parimana viskas Pau Gasol 18 punkti ja korjas 7 lauapalli. Juan Carlos Navarro lisas 14 punkti, Serge Ibaka hiilgas 13 punkti ja 11 lauapalliga. Horvaatia resultatiivseim oli 17 punktiga Bojan Bogdanovic. Luka Babic ja Luka Zoric viskasid kumbki 8 punkti.

Ateenas toimunud sõprusmängus oli Kreeka 70:56 parem Türgist. Poolajaks juhtis Kreeka 41:33, kolmanda veerandaja järel 58:48. Võitjate parimad olid Giannis Antetokounmpo ja Nick Calathes 12, kaotajate tulemuslikum Ogüz Savas 10 punktiga.