Soome võitis avaveerandi 23:15 ja oli poolajavileks punktises kaotusseisus (32:33). Viimase perioodi keskel pääsesid prantslased 6:0 vahespurdi järel juba üheksa silmaga ette, ent soomlased polnud alla andnud ja jõudsid minut enne lõppu viigini. Orlando Magicus palliv Evan Fournier viis seejärel favoriidid uuesti juhtima, kuid 15 sekundit enne lõppu Jamar Wilson viigistas. Lõpusekundil eksis Nando de Colo ning lisaaeg oli tõsiasi!

Lisaajal spurtisid soomlased eest ning kuigi Prantsusmaa jõudis järele, viis Wilsoni tabamus kodumeeskonna viis sekundit enne lõpusireeni uuesti ette - 86:84. Taas üritas lõpusekundil De Colo, kuid tema kaugvise ei tabanud ja üllatus oligi sündinud..

20-aastane Lauri Markkanen panustas võitu 22 punkti ja 7 lauapalli, prantslastele tõid Fournier 25 ja De Colo 21 silma.

Teistes tänastes A-alagrupi mängudes alistas Sloveenia 90:81 Poola ja Kreeka 90:61 Islandi.