Järjestuse määramisel loetakse esmalt võite ja alles seejärel tabelipunkte. Esimese vooru järel on A-grupis seis järgmine: 1. Serbia 1 võit (3 punkti), 2. Soome 1 (2), 3. Eesti 0 (1), 4. Poola 0 (0). Isegi kui Poola võidab homme Soomet 3:0 ja meie kaotame 0:3 Serbiale, ei ole lootus kadunud. Sellise stsenaariumi puhul piisaks Eestile alagrupist edasipääsuks esmaspäeval 3:0 või 3:1 võidust Poola üle. Meil oleks siis üks võit ja neli punkti, Poolal võit ja kolm punkti.

3:2 võidust enam Poolas vastu ei piisaks, siis oleks meil kolm punkti ja Poolal (kui teenivad homme Soome käest kolm silma) neli. Aga sel juhul peaks tekkima võimalus edestada Soomet.

Tuletame meelde, et 3:0 ja 3:1 võidud annavad kolm tabelipunkti, 3:2 kaks ja 2:3 kaotus ühe. Kui võitude arv ja tabelipunktid on viigis, võrreldakse võidetud-kaotatud geimide suhet.

Iga grupi võitja pääseb otse veerandfinaali. A-grupi teise koha omanik kohtub play-off’is C-grupi kolmandaga ja A-grupi kolmas C-grupi teisega.

C-grupi avavoorus lõi Venemaa Bulgaariat 3:0 ja Sloveenia nuhtles sama skooriga Hispaaniat.