Kalev võitis avaveerandi 24:20 ja kasvatas poolajavileks eduseisu 14-punktiliseks (51:37). Kalevi visketabavus oli avapoolajal ülihea - 26st viskest tabas 21 (81%)!

Kolmandal veerandil kalevlaste viskehoog rauges ning neljandiku lõpuks kahanes eduseis 69:63-le. Murranguline hetk oli seisul 62:48, mil Martin Dorbek sai lisaks veale tehnilise otsa, pidi viie veaga platsilt lahkuma ja leedukad teenisid rünnakuga kuus punkti. Lõpuveerandil juhtis Kalev korraks veel kümnega (89:79), kuid lõpuvile kõlades tuli leppida kuuepunktise võiduga.

Kalevi resultatiivsemad olid 17 punkti visanud Erik Keedus ja Branko Mirkovic. Vigastusest paranenud Vitali Ljutõtš ja Cedric Simmons tõid mõlemad 16 punkti. Mängu lõpuks oli Kalevi tabavusprotsent mängust 61% (33/54) vastaste 49% (32/65) vastu.

Hetkel Leedu liigas kuuendal kohal asuva Pieno poolel oli resultatiivseim Tomas Delininkaitis 24 punktiga, Tadas Klimavicius lisas 18 silma.

Kordusmäng, mis otsustab finaali pääseja, peetakse järgmisel kolmapäeval Leedus. Teise poolfinaali avamäng Tartu Ülikooli ja Pieno zvaigzdesi vahel lõppes Tartus 88:88 viigiga.