Avapoolaja võitis Tartu 39:32. Janar Taltsi arvel oli selleks hetkeks kogunenud juba 15 punkti ja 4 lauapalli. Taltsi visked väljakult 6/6.

Teisel poolajal Talts enam samas tempos ei jätkanud, kuid kaksikduubel tuli kokku ikka - 21 punkti ja 10 lauapalli. Vytenis Cizauskas toetas võitjaid 15 punkti, 6 lauapalli ja 5 korvisööduga.

Rapla poolel oli 15 punktiga resultatiivseim Dominique Hawkins, kes kohtumise viimasel minutil jalale viga tegi. Tema arvel ka 6 korvisöötu ja 5 lauapalli.

Veerandfinaalid peetakse kodus-võõrsil süsteemis. Korduskohtumine toimub 6. märtsil Tartus.

Eelinfo:

Rapla ja Tartu olid viimati vastamisi 20. jaanuaril Eesti meistriliigas ning siis võttis Tartu võõrsil 89:73 võidu. 12. jaanuaril ülikoolilinnas peetud kohtumises jäi Tartu peale numbritega 75:63, kuid 14. oktoobril suutis Rapla oma paremuse maksma panna tulemusega 84:78.