Eesti parim oli teist mängu järjest kaptenirolli kandev Rain Veideman, kes viskas 16 punkti, korjas 4 lauapalli ja jagas kaks resultatiivset söötu. Norida saab pisut kuue pallikaotuse kallal, mida korvavad siiski kaks vaheltlõiget ja meeskonna võidule vedamine.

Sten-Timmu Sokk lisas 13 punkti, 4 lauda, 4 korvisöötu. Temalt täna 4 pallikaotust ja 2 vaheltlõiget. Sajaprotsendilise tabavusega hiilgas 8 punktini jõudnud Martin Paasoja (kaheseid 3/3, vabavisked 2/2). Kümne punktini jõudsid Indrek Kajupank ja Kristjan Kitsing.

Portugali paremad olid Joao Gomes 26 punkti ja 11 lauapalliga ning Joao Soares 13 punktiga.

Eesti kontrollis sisuliselt tervet mängu, lastes väikse mõõna sisse vaid kolmandal veerandajal, mis kaotati 16:23, ülejäänud perioodid kuulusid meie poistele numbritega 18:17, 22:12 ja 20:16.

D-alagrupi teises kohtumises võitis Poola 97:79 Valgevenet. Eestil ja Poolal on mõlemal kaks võitu, kuid suurem punktide vahe (44 Poolal, 27 Eestil) annab alagrupi esikoha Poolale. Edasi finaalturniirile pääsevad alagrupi võitjad ja seitsme alagrupi peale neli paremat teise koha omanikku.

Kolmapäeval kohtub Eesti kell 21 Lublinis Poolaga, järgmisel laupäeval mängitakse võõrsil Valgevenega (kell 18.30). Kodupubliku ees näeb Eesti ja Portugali heitlust Saku suurhallis 14. septembril.