Alagrupi liider Ungari läks Portugali vastu kolmel korral juhtima, kuid portugallased suutsid 3:3 viigi välja võidelda. Ungarlaste väravad lõid 37-aastane Zoltan Gera 19. ning Balazs Dzsudzsak 47. ja 55. minutil. Portugali poolel tegid skoori Nani 42. ning Cristiano Ronaldo 50. ja 62. minutil.

Teises mängus võitis suurüllataja Island Austriat 2:1. Jon Dadi Bodvarssoni 18. minuti väravale suutsid austerlased vastata 60. minutil Alessandro Schopfi tabamusest, ent neljandal lisaminutil tõi Arnor Ingvi Traustason islandlastele võidu. Aleksandar Dragovic lõi seejuures 37. minutil austerlaste penalti posti.

Alagrupi võitis Ungari 5 punktiga, Island kogus samuti 5, Portugal 3 ja Austria 1 punkti. Island kohtub kaheksandikfinaalis Inglismaaga, Portugal Horvaatiaga. Ungari vastane on veel selgumas. Ühtlasi sai nüüd selgeks, et maailmameister Saksamaad ootab play-offi avaringis mäng Slovakkiaga.