Kui Bosnial polnud kohtumises midagi mängus, siis Iraanil oli teoreetiline võimalus veel edasipääs kindlustada. Selleks pidi lootma, et Nigeeria kaotab Argentinale - nii ka läks, aafriklased jäid alla 2:3. Kuid edasipääsuks pidanuks Iraan lööma Bosniale vähemalt kolm väravat ja võitma. Suudeti lüüa aga vaid üks.

Bosnia suurim staar Edin Džeko sai MM-il jala valgeks, kui 23. minutil meeskonna juhtima viis. Euroopa koondis domineeris palli terve kohtumise ning oli selgelt aktiivsem pool. Teise väravani kulus üle poole tunni, kuid 59. minutil suutis Miralem Pjanic palli postide vahele saata ning kasvatas eduseisu 2:0-ni.

82. minutil lõi Iraani ründaja Reza Ghoochannejadi meeskonna viigist värava kaugusele, kuid juba minut hiljem vormistas Bosnia mängumees Avdija Vrsajevic mänguseisu ja tabeli lõpptulemuse.

Bosniale jäi lisaks alagruppi kirja 1:2 kaotus Argentinale ja 0:1 kaotus Nigeeriale. Iraan kaotas Argentinale 0:1 ja mängis Nigeeriaga 0:0 viiki.