Pirita majandusgümnaasiumi saalis olid vastamisi kaks Eesti meeskonda, Pirita BM ja Audentese Ülikool. Võõrustajad võitsid poolaja 59:37 ja kogu mängu 101:78, kirjutab Sportnet.

Vjatšeslav Bogdanov viskas võitjate kasuks 37 punkti, Laimonas Cicinis lisas 20 punkti. Audentese edukaim oli Kristjan Makke 18 punkti ja kuue lauapalliga.

Dalkia/Nybit võõrustas Läti klubi Vetspils Augstskolat ja võitis lisaajal 92:87. Esimese poolaja võitis Dalkia/Nybit 39:33, normaalaeg lõppes 81:81. Võitjate täpseim oli Kert Kesküla 30 punktiga (pluss 14 lauapalli), Tanel Sokk viskas 19 ning Toomas Kandimaa ja Igor Kurašov kumbki 12 punkti. Kurašov sai lauast kätte 15 palli.

Lätis peetud kohtumises kaotas Rapla BIG/new balance BK Rigale 81:91, Šarunas Skadas viskas 23 punkti. Gulbene BK Bumerangs/ASK oli kodus üle Leedu klubist Kaunase BK Hidruva-Atletas 98:70. Alytuses võitis kohalik Alita Läti klubi BK Falco 109:94.