DELFI VIDEO | Indrek Kajupank: lätlastele koolitunni andmine on mu lemmiktegevus

 (2)

Rapla Avis Utilitase ääremängija Indrek Kajupank usub, et 16. veebruaril toimuvat Eesti - Läti liiga Tähtede mängu on vaja eelkõige noortele motivatsiooni andmiseks.

"See on kindlasti noortele poistele ja tüdrukutele hea motivatsiooni päev. Mul endal ka kodus väike poeg kasvab, kes kindlasti naudib seda mängu. Sellepärast on mul juba hea meel sinna minna," sõnas 29-aastane Kajupank, kelle treenerid valisid seitsme mängija hulgas Tähtede mängu koosseisu.

Viie algviisiku mehe sekka Kajupank ei pääsenud, kuid kui Priit Venest, Donaldas Kairysest ja Kristaps Zeidsist koosnev treenerite tiim pundiga liitumiseks ettepaneku tegid, polnud vaja pikalt mõelda.

"Otsus oli juba tehtud. Mis mul ikka vastu vaielda! Tuleb tore korvpalliõhtu. Lähen hea meelega."

Kajupank on kindel, et lätlased tulevad Saku suurhalli lahingut andma. "Nad on juba iseloomult selline rahvas, et tulevad võitma. Meie lähme samuti lahingut andma. Lätlastele koolitunni andmine on mu lemmiktegevus."

Mida Kajupank publikule näidata tahaks? "Natuke on aega. Proovin jalad teravaks saada ja vaatan, kas saab äkki ülevalt lajatada."

Tähtede mängu pileti saad endale soetada SIIT!

Kas Liverpool võidab meistrite liiga finaalis?


Tänud vastamast ja
head loosiõnne!
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare