Kohtumise ainsa tabamuse sai Kanada poolelt kirja Maxim Noreau, kes tegu skoori kolmanda kolmandiku esimesel minutil.

Hoopis väravaterohkemaks kujunes aga teine samal ajal toimunud veerandfinaal Saksamaa ja Rootsi vahel. Sakslased läksid juba avakolmandikul 2:0 juhtima ning kuigi Rootsi võitles end viimasel kolmandikul 3:3 viigini ja viis kohtumise lisaajale, saatis edu seal taas sakslasi - otsustava värava viskas pooleteiseminutilise mängu järel Patrick Reimer, kes saatis Saksamaa üllatuslikult poolfinaali.

Sakslaste eest tegid normaalajal skoori Christian Ehrhoff, Marcel Noebels ja Dominik Kahun, Rootsi väravate eest hoolitsesid Anton Lander, Patrik Hersley ja Mikael Wikstrand.

Esimestes veerandfinaalides on juba pääsu nelja parema sekka taganud Tšehhi ja OAR, kes alistasid vastavalt USA ja Norra. Tšehhid ja venelased lähevadki poolfinaalis omavahel kokku, teises poolfinaalis kohtuvad Kanada ja Saksamaa.

Delfi Sport vahendas sündmuste käiku otseblogis.