Arsenali väravad lõid Francesc Fabregas 4., Thierry Henry 45. ja Robin van Persie 90. mänguminutil.

Liverpool suutis tänu John Arne Riise teise poolaja väravale alistada võõrsil Manchester City 1:0.

Tähtsa võidu sai turniiritabeli lõppu kuuluv Birmingham City, kes mängis Stadium of Light`il üle liiga autsaideri Sunderlandi 1:0 — kohtumise ainsa värava lõi Julian Gray teise poolaja keskel.

Tottenham Hotspur alistas võõrsil seni teisel kohal olnud Wigani 2:1. Võitjate väravad lõid Robbie Keane ja Edgar Davids.

Aston Villa sai kodustaadionil Steve Davise värava abil 1:0 võidu Charlton Athleticu üle.

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste liidermeeskond Chelsea alistas võõrsil Hernan Crespo ja Frank Lampardi väravatest Portsmouthi 2:0.