Uruguay

• Uruguay on MM-il kaheksa parema hulgas seitsmendat korda. Eelneval kuuel korral ei suutnud nad edasi poolfinaali jõuda ainult ühel korral.
  • Uruguay võib võita viis järjestikust mängu ühel MM-il esimest korda oma ajaloos. Esimesel MM-il 1930. aastal, kui nad karika tõstsid, võitsid nad kõik neli mängu.
  • Uruguay on 2018. aasta MM-il saanud ainult ühe kollase kaardi (Bentancur). 2010. aasta MM-il nad said 12 kaarti ja 2014 said üheksa kaarti, seal hulgas mõlemal MM-il said nad ka turniiri esimesed punased kaardid.
  • Uruguay on hetkel võitnud seitse järjestikust mängu. Sellega nad kordavad oma rekordit, mis nad seadsid vahemikus 1941-1942 ja kordasid 1980-1981.

Prantsusmaa

• Prantsusmaa on veerandfinaalis kaheksandat korda. Eelnevast seitsmest korrast on nad selles faasis välja langenud kahel korral. 1938. aasta MM-il kaotasid Itaaliale ja 2014. aastal Saksamaale.
  • Antoine Griezmann võib saada esimeseks prantslaseks, kes skoorib ühel MM-il kolm penaltit. Hetkel on ta ühel pulgal Zidane ja Raymond Kopaga (penaltiseeriad ei lähe arvesse).
  • Prantsusmaa peatreener Didier Deschamps võitis MM-i koondise kaptenina 1998. aastal. Ainult Mario Zagallo (Brasiilia) ja Franz Beckenbauer (Saksamaa) on võitnud MM-I nii mängijana kui ka treenerina.
  • Deschamps on kaotanud MM-il mängija ja treenerina kokku ainult ühe mängu kuueteistkümnest. Kaotus tuli treenerina 2014. aasta veerandfinaalis Saksamaa vastu.

Vastasseis

• Uruguay ja Prantsusmaa on omavahel kohtunud kaheksa korda. Uruguayl on seni läinud paremini (kolm võitu, neli viiki).
  • Viimasest viiest omavahelisest mängust neli on neil jäänud 0-0 viiki. Ainuke erand oli 1-0 võit Uruguayle.

Jalgpalli-MM-i mängudele saad panustada Coolbeti lehel.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!