Brasiilia

• Brasiilia on MM-il mänginud kokku 108 mängu. Veerandfinaalis Belgiaga tõusevad nad ühele pulgale Saksamaaga (109). Poolfinaali jõudes võtaksid nad selle rekordi täielikult enda kätte.
  • Mängus Mehhiko vastu võttis Brasiilia veel ühe rekordi puhtalt enda kätte. Nad on nüüd löönud MM-il kokku 228 väravat, eelnevalt oldi ühel pulgal jällegi Saksamaaga (226).
  • Brasiilia on võitnud rekordilised viis MM-i finaalturniiri. Samas Euroopa pinnal on nad suutnud võita vaid ühe (1958. a Rootsis).
  • Brasiilia on jõudnud MM-I poolfinaali 11 korda. Ainult Saksamaa on suutnud seda rohkem teha (13 korda).

Belgia

• Belgia on võitnud neli järjestikust mängu teist MM-i järjest. Ainult Brasiilia, Argentina ja Holland on sellega varem hakkama saanud.
  • Belgia on MM-i veerandfinaalist edasi pääsenud vaid ühe korra, kui 1986. aasta MM-il alistati Hispaania penaltitega.
  • Ainult Hispaania (24 mängu) on hetkel pikemal kaotusteta seerial kui Belgia (23). NB, penaltiseeria läheb kirja viigina.
  • Romelu Lukaku on Belgia koondise kõigi aegade suurim väravakütt 40 väravaga. Ta on ainult 25-aastane.

Vastasseis

• Viimati kohtusid need tiimid 2002. aasta MM-il, kui Brasiilia võitis kaheksandikfinaalis 2 : 0, väravad lõid Rivaldo ja Ronaldo. See on ka viimane MM, mille Brasiilia võitis.
  • Kokku on Belgia suutnud Brasiiliast jagu saada ühel katsel neljast (kolm kaotust). Ainuke võit tuli 1963. aasta sõpruskohtumises, kui võideti 5 : 1.

Jalgpalli-MM-i mängudele saad panustada Coolbeti lehel.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!